



978 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Вага | 38 кг |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Призначення печі | Комбінована |
| Розташування печі | Будь-яке |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 314 мм |
| Ширина | 511 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |